czwartek, 24 listopada 2011

Apel :)

Treść  apelu (do skopiowania):

"Zdecydujmy się na kupno prezentów Bożonarodzeniowych od drobnych przedsiębiorców, ze sklepu z rękodziełem, od sąsiada, który robi wszystko, aby utrzymać swój sklepik, od przyjaciółki, która wytwarza niepowtarzalne rzeczy, od tego, który oparł się globalizacji w naszych okolicach... Zróbmy tak, aby nasze pieniądze dotarły do zwykłych ludzi, którzy ich potrzebują, nie do firm międzynarodowych i wielkich przedsiębiorców, którzy płacą zbyt mało swoim pracownikom i przemieszczają firmy w inny koniec świata... robiąc tak więcej osób będzie mogło przeżyć szczęśliwe Boże Narodzenie. Jeśli się zgadzasz, skopiuj to i wklej na swojej tablicy."

2 komentarze:

 1. Witaj,
  zgadzam się w pełni z treścią tego apelu, dlatego opublikowałam go również na swoim blogu.
  Ponieważ gościłaś dziś w mojej Przędzalni Rozmaitości i stałaś się jednym z obserwatorów, natychmiast przeniosłam się na Twego bloga i przyznam, że jestem pod wrażeniem - i Twojej rzadkiej pasji (zainteresowanie folklorem), i Twoich umiejętności artystycznych (malujesz, koralikujesz).
  Gratuluję wszystkich niżej opisanych sukcesów i życzę następnych wielu. Z przyjemnością będę składać Ci wizyty. Serdecznie pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. dziękuję Ci za bardzo miłe słowa :) cieszę się, że moja twórczość Ci się podoba :) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń